Zpět

Nebytové prostory

Detail nabídky:


Nebytový prostor samostatně stojící / vloženo 09.06.2021

G-CENTRUM, Čujkovova 3165/40a, Ostrava-Zábřeh, 25,32 m2

Jedná se o prostory situovány v 1.NP naposledy kolaudovány jako provozovna květinářství o velikosti 25,32 m2. K prostoru přináleží podíl obslužných prostor o výměře 5,41 m2 a to, prostory denní místnosti vč. sociálního zařízení pro zaměstnance, který je ve společném užívání s provozovnou kavárny, čajovny a prodejny tabáku. Objekt se nachází v blízkosti náměstí SNP v Ostravě- Zábřehu a je dostupný městskou hromadnou dopravou.

Přístup do objektu je zajištěn třemi samostatnými vstupy do vestibulu v 1.NP. 

Typ nebytového prostoru Nebytový prostor samostatně stojící
Druh nájemního vztahu nájem
GPS (latitude) 49.7912372
GPS (longitude) 18.2369394
Popis Jedná se o prostory situovány v 1.NP naposledy kolaudovány jako provozovna květinářství o velikosti 25,32 m2. K prostoru přináleží podíl obslužných prostor o výměře 5,41 m2 a to, prostory denní místnosti vč. sociálního zařízení pro zaměstnance, který je ve společném užívání s provozovnou kavárny, čajovny a prodejny tabáku. Objekt se nachází v blízkosti náměstí SNP v Ostravě- Zábřehu a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Přístup do objektu je zajištěn třemi samostatnými vstupy do vestibulu v 1.NP. 
Obec Ostrava
Lokalita Zábřeh
Typ konstrukce tvořena z ocelových rámů a bezpečnostní skleněné výplně
Nadzemní podlaží 1.
Počet nadzemních podlaží celkem 2 nadzemní podlaží
Typ vytápění dálkové
Vybavení Inženýrské sítě - elektřina
Kontaktní osoba Ing. Ivana Habrová t.č. 599 430 329 - ve věcech pronájmu, nájemních smluv atd. Marie Holková t.č. 599 430 158 - ve věcech technických, zajištění prohlídek prostor atd.
Účel užívání bez určení účelu užívání, za podmínky, že v prostoru nebudou provozovány hazardní hry a jejich druhy dle ust. § 27 a násl., § 42 a násl., § 57 a násl., § 64 a násl. zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů, nebude provozována herna ve smyslu ust. § 67 zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů, a ani kasino ve smyslu ust. § 68 zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů, a nebudou provozovány činnosti, které jsou v rozporu s běžnými morálně etickými a kulturními hodnotami, činnosti s erotickým podtextem a zastavárenská činnost (poskytování úvěru oproti zástavě a případný následný prodej zastavené věci)
Poznámka Uzávěrka pro přijímání žádostí o pronájem prostoru sloužícího podnikání je stanovena na 31.01.2023. V případě souběhu více žádostí se bude konat jejich veřejné projednání. Detailní informace o veřejném projednání obdrží žadatelé na e-mail uvedený v žádosti.
Typ transakce Pronájem prostoru sloužícího podnikání.
Doba nájmu na dobu neurčitou s 3 měsíční výpovědní lhůtou
Minimální doporučené nájemné za m²/rok 1800 Kč/m2
Upřesnění minimálního doporučeného nájemného za m²/rok Za podíl  na obslužných prostorech (5,41 m2)  je stanovena výše min. nájemného  200 Kč/m2/rok . V ceně nejsou zahrnuty zálohy na služby spojené s užíváním prostoru sloužícího podnikání.
Stanovení výše záloh na služby spojené s užíváním nebytového prostoru Zálohy se odvíjí od spotřeby uživatele prostoru sloužícího podnikání a jsou hrazeny měsíčně.

Plánek umístění v objektu

Půdorys-květinářství

MAPA

Formuláře ke stažení:
VZOR obálky NEBYTOVÉ PROSTORY docx

--------------------------------

 

Žádost o nebytový prostor mimo krátkodobé nájmy doc

 

Vyplněné formuláře, prosím, doručte osobně na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu:

Statutární město Ostrava
Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka