NEBYTOVÝ PROSTOR SE PROMĚNIL V KOMFORTNÍ BYT


Tam, kde neschází dobrý nápad a kreativita, je vždy prostor pro zlepšení a inovaci současného stavu. Potvrdilo se to i v případě domu na ulici Vlasty Vlasákové 2 v Bělském Lese, kde se nacházel nebytový prostor. Po změně dispozic a celkové rekonstrukci je zde aktuálně k dispozici útulný byt 4+1  s parametry moderního bydlení. Zájemci o tento byt mohou podávat žádosti do 31. ledna 2022.

Oprava bytu probíhala šest týdnu v průběhu října a listopadu. „Kompletně jsme vyměnili umakartové jádro za jádro ze sádrokartonu, vestavěny byly vana i sprchový kout, nové dlažby a obklady. Do kuchyně byla na míru vyměřena linka se sporákem, tvořeným plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. V celém bytě je nová vinylová podlaha, vnitřní dveře, rekonstruovaly se omítky, vymalovalo se. V rámci oprav byly vyměněny rozvody elektřiny, plynu a vody. „Uvědomujeme si, že nároky na kvalitu bydlení se stále zvyšují. Jsme proto rádi, že se rekonstrukce povedla a máme v portfoliu tento nádherný byt, který splňuje veškeré požadavky na komfortní bydlení,“ doplnila místostarostka Markéta Langrová, která má v gesci bytovou a nebytovou oblast v obvodě.

Všechny informace k bytu a podání žádosti najdou zájemci na: https://nemovitosti.ovajih.cz/nemovitosti/vlasty-vlasakove-966-2-byt-c-2-14-7752-m2-ostrava-belsky-les/