Bydlení na Jihu – spokojené bydlení pro vás


Také v roce 2021 chceme občanům poskytovat příjemné nájemní bydlení v moderně zrekonstruovaných bytech. Jen během loňska radnice na údržbu bytového fondu investovala 63 milionů korun, které nájemníkům zvýšily komfort jejich bydlení. „Rozsah investic měl široký záběr, od výměny bytových jader přes opravu elektroinstalace, výměnu výtahů, zateplení domů, opravy střech… Děláme zkrátka vše pro to, aby se v obecních bytech dobře bydlelo,“ říká místostarostka Markéta Langrová.

Aktuálně nabízíme pronájem krásně zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 56,13 m2 na ulici Svornosti 2239/37 v Ostravě-Zábřehu. Byt ve 4. podlaží prošel celkovou opravou, včetně jádra. Je vybaven balkonem a patří k němu také sklep. Podrobnosti jsou k zájemcům k dispozici na: https://nemovitosti.ovajih.cz/nemovitosti/svornosti-2297-39-byt-c-9-12-5613-m2-ostrava-zabreh/

Jsme rádi, že se web nemovitosti.ovajih.cz stal vašim pravidelným pomocníkem a těší nás, že jeho měsíční návštěvnost se pohybuje okolo 35 000 přístupů. Jedná se přitom nejen o návštěvníky z obvodu, ale také celé České republiky a dokonce i ze zahraničí.

Na webu najdete kromě aktuální nabídky bytů a nebytových prostor také ePřepážku. Po snadném přihlášení si naši nájemníci zrychlí a zjednoduší komunikaci s úřadem městského úřadu. ePřepážka sklouží mimo jiné k pohodlnému hlášení závad či poruch v bytě i společných prostorách se zpětnou vazbou, kdo podnět převzal a jak se vaše záležitost dále řeší.